Titles you rated
- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.5
- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
Clean Freak! Aoyama-kunRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 1.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 1.5
Baby Steps Season 2Rated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 5.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0