Titles you rated
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
- One WinRated ★ 2.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0 The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
 MelancholiaRated ★ 3.5 MelancholiaRated ★ 3.5
 SupermanRated ★ 3.5 SupermanRated ★ 3.5
 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5 Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
 F1: The MovieRated ★ 3.5 F1: The MovieRated ★ 3.5
 Hell or High WaterRated ★ 4.0 Hell or High WaterRated ★ 4.0
 PoetryRated ★ 4.0 PoetryRated ★ 4.0
 LooperRated ★ 3.0 LooperRated ★ 3.0
 ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5 ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
 The Truth BeneathRated ★ 3.0 The Truth BeneathRated ★ 3.0
 BurningRated ★ 4.0 BurningRated ★ 4.0
 Thunderbolts*Rated ★ 3.5 Thunderbolts*Rated ★ 3.5
 Peppermint CandyRated ★ 3.5 Peppermint CandyRated ★ 3.5
 The PostRated ★ 3.5 The PostRated ★ 3.5
 Poor ThingsRated ★ 4.0 Poor ThingsRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5