Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 1.0
SignalRated ★ 2.5
City HallRated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 1.0
Marry Him If You DareRated ★ 1.0