Titles you rated
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.5