Series
Ratings
51
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5