Titles you rated
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0