Titles you rated
Kiss that KillsRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5