Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.5