Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0