Movies
Ratings
59
CloserRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 2.5
PiratesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0