Titles you rated
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0