Series
Ratings
213
I Need RomanceRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Watashi ga Kemono ni Natta YoruRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 5.0