Series
Ratings
14- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SignalRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0