Titles you rated
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
American GangsterRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5