Titles you rated
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Law and The CityRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Night Agent Season 2Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Gangnam B-SideRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0