Series
Ratings
81
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The IrregularsRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0