Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.0