Titles you rated
The TreacherousRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0- Food ChainRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0