Series
Ratings
43
Shop of the LampRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5