Movies
Ratings
695
UgliesRated ★ 1.0
The UnionRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.0- HeroRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Marui VideoRated ★ 0.5
AmbulanceRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
CarterRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 1.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5