Titles you rated
DuneRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Beautiful BoyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
The Breakfast ClubRated ★ 3.5
Face 2 FaceRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
SPF-18Rated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0