Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
PietaRated ★ 3.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.5