Series
Ratings
106
Dear My FriendsRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0- Unkind WomenRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
Mr. BackRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0