Titles you rated
Change Days Season 1Rated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5