Movies
Ratings
71
Love, RosieRated ★ 2.5
PhilomenaRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Sex TripRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0