Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Remember YouRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0