Movies
Ratings
341
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
ShameRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0