Movies
Ratings
24
ZootopiaRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5