Movies
Ratings
41
ExitRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 0.5