Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 0.5
SignalRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5