Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Billionaire Boys ClubRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 5.0
First ManRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 4.0
LockoutRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.0