Series
Ratings
23
Squad 38Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0