Movies
Ratings
250
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Say 'I Love You'Rated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5