Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0