Movies
Ratings
189
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.5
The Devil's GameRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5