Titles you rated
CallRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 2.5