Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
The ClassicRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0