Movies
Ratings
518
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
PadakRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.0