Series
Ratings
177
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Star Trek: Discovery Season 3Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 10Rated ★ 2.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.5
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5