Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0- DreamRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5