Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0