Movies
Ratings
403
WeaponsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
The JudgeRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Blackpink: Light Up the SkyRated ★ 0.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 1.0
Monster HouseRated ★ 2.0