Titles you rated
Easy ARated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
AmélieRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5
RinguRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0