Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0