Titles you rated
#AliveRated ★ 1.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 1.5
CocoRated ★ 5.0
Inseparable BrosRated ★ 4.5
CatsRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 4.5
Mortal EnginesRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0