Movies
Ratings
646
The LoverRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
NocturnalRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Ending Note: Death of a Japanese SalarymanRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0