Series
Ratings
121
AdolescenceRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 1.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Long VacationRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
My NameRated ★ 2.5