Titles you rated
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- すいかRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 2.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0