Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0