Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
ToxicRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0